Zalety zakupu pieluchomajtek NFZ w internecie przy nietrzymaniu moczu

Nietrzymanie moczu to naprawdę całkiem przykra sprawa, która niestety potrafi zatruć życie wielu pacjentom. Pewną ulgę finansową przynosi tu jednak na szczęście refundacja środków chłonnych. Czemu jednak warto wiedzieć, gdzie kupić pieluchy na NFZ w internecie i skorzystać z tej możliwości?

Pieluchomajtki refundacja – najważniejsze zasady

W nietrzymaniu moczu limit miesięczny pod kątem ilości sztuk środków chłonnych, jakie podlegają refundacji, to 90 sztuk. Z kolei limit finansowy to 90 zł i jest on zwracany w 70%, czyli generalnie mamy ok. 63 zł na zakup środków chłonnych. Jak zatem widać, jeśli 90 sztuk pieluch będzie kosztowało akurat tyle – to zwraca nam się wszystko, chyba że coś musimy kupić ponad limit.

Zakupy w internecie

Kwestia finansowa odgrywa całkiem sporą rolę przy zakupach w internecie. Dlatego właśnie, że tam spokojnie znajdziemy tańsze pieluchy, które spokojnie zmieszczą się w limicie finansowym, a dodatkowo jeszcze jeśli przekroczymy limit 90 sztuk, to nie zapłacimy za nie wiele.

Dodatkową zaleta takich zakupów w internecie jest dyskrecja – nikt nie będzie musiał się dowiedzieć o naszym przykrym problemie i że kupujemy pieluchy NFZ. Warto jeszcze podkreślić, że często sklepy i apteki internetowe mają możliwość dostarczenia bezpłatnie wszystkiego do domu chorej osoby, co jest zdecydowanym odciążeniem rodziny.

j? Możliwości jest tutaj naprawdę sporo – przede wszystkim warto skorzystać z oferty aptek i sklepów internetowych, aby to zrobić.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*