Wygląd zewnętrzny, a sukces zawodowy

torba vintage

Praca w każdym zawodzie wymaga odpowiedniego stroju. Mechanik samochodowy ubrany jest w kombinezon, lekarz ma na sobie kitel, a kucharz fartuch. Podobnie rzecz się ma w przypadku bankowców i agentów ubezpieczeniowych. Jeżeli do naszych drzwi przyjdzie mężczyzna ubrany w wytarty sweter i zaproponuje nam kredyt lub polisę prawdopodobnie odmówimy, ponieważ człowiek ten nie wzbudzi naszego zaufania.
Najlepsi bankowcy i agenci ubezpieczeniowi ubierają się w drogie, markowe garnitury, najczęściej szyte na miarę. Do tego mają dobrane odpowiednie obuwie. Całość uzupełnia zazwyczaj wysokiej klasy zegarek. Tak ubrany człowiek zyskuje na wiarygodności. Nawet jeśli nic od niego nie kupimy to z pewnością wysłuchamy jego oferty.
Nieodłącznym atrybutem każdego agenta ubezpieczeniowego jest aktówka. Teczka, w której trzyma polisy i dokumenty. Do niedawna jedynym dopuszczalnym kolorem aktówek była czerń. Obecnie jednak moda zaczyna się zmieniać. Coraz większą popularnością cieszą się torby vintage. Chociaż teczki te są nowoczesne, swym wyglądem nawiązują do starych aktówek, które nosili nasi dziadkowie. Istnieje możliwość wyboru różnych kolorów i wzorów więc prawdopodobnie każdy klient znajdzie coś dla siebie.
Podsumowując, jeśli planujemy karierę w branży finansowej musimy wcześniej pomyśleć o zainwestowaniu we własny wygląd. Jeśli zostanie on poparty odpowiednimi umiejętnościami sprzedażowymi, możemy być spokojni o to, że osiągniemy sukces i zaczniemy zarabiać godziwe pieniądze dla siebie i rodziny.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*