Pensjonat Zacisze na spokojny odpoczynek

Okres wakacyjny daje możliwości, aby wreszcie wypocząć od codziennych czynności. Żeby jednak ten czas był godny zapamiętania i wspomnień, warto wybrać miejsce, które da nam wiele pozytywnych wrażeń. Miejsce, do którego się udamy, powinniśmy wybrać na podstawie naszych preferencji. Inaczej należy przygotować się na wyjazd z myślą o wypoczynku, inaczej na zwiedzanie, a jeszcze inaczej na wakacje na sportowe. Jednym z najchętniej obieranych kierunków, jest Morze Bałtyckie oraz tutejsze nadmorskie kurorty.

Mielno

Dużą popularnością cieszy się np. Mielno. Jest to miejscowość położona na Wybrzeżu Słowińskim. Jedną z tutejszych atrakcji jest Jezioro Jamno. To idealna okazja dla tych, którzy lubią sporty wodne albo wędkowanie. Idealny klimat tego miejsca pozwoli realizować swoje pasje w spokoju. Osoby wolące spacer z pewnością nie mogą ominąć Promenady Przyjaźni. Ważnym miejscem, którego nie może ominąć żaden turysta przyjeżdżający do Mielna, jest także Latarnia Morska w Gąskach mająca 50,2 metry wysokości. To czyni ją drugą co do wielkości latarnią w Polsce. W Mielnie znajduje się także wiele miejscówek w samym centrum, w których można oddać się rozrywce.

Pensjonat Zacisze blisko morza

Ci, którzy przyjeżdżają do Mielna, aby odpocząć w spokoju, szczególnie zwrócić uwagę powinni na Pensjonat Zacisze w Mielnie. Znajduje się on z dala od centrum, w ustronnej, leśnej okolicy, dzięki czemu można odpocząć od codziennego zgiełku typowego dla wakacyjnego okresu. Jednocześnie znajduje się on w niewielkiej odległości do tutejszych atrakcji – 300 metrów od Morza Bałtyckiego oraz 200 metrów od Jeziora Jamno.

Pensjonat Zacisze – oferta

Pensjonat Zacisze blisko morza charakteryzuje bogata oferta pokoi. Jest ich 16 – wśród nich zarówno te dla jednej, jak i dla dwóch osób. Niektóre z dwuosobowych posiadają też balkon. Najwyższe ceny są w okresie wakacyjnym, a zatem w lipcu i sierpniu. Wtedy to pokój jednoosobowy kosztuje 260 złotych, dwuosobowy 340 złotych, dwuosobowy z balkonem 380 złotych, a pokój Deluxe 420 złotych. Jest to znacznie więcej, niż w czerwcu lub we wrześniu oraz październiku, ale warto zaznaczyć, że jest to koszt wraz z posiłkiem w formie szwedzkiego stołu. Ponadto, w każdym pokoju goście mają dostęp do Wi-Fi, łazienkę oraz telewizor. Za specjalną dopłatą można wypożyczyć także łóżeczko dla dziecka w cenie 20 złotych oraz zapewnić pobyt dla psa w cenie 40 złotych. To pokazuje, że Pensjonat Zacisze w Mielnie cechuje uniwersalność i przyciągnie do siebie zarówno rodziny z dziećmi, jak i wielbicieli zwierząt.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*