Best Western Hotel Trybunalski

Nieopodal Podklasztorza w Sulejowie znajduje się kolejny hotel sieci Best Western – Hotel Trybunalski godny naszej uwagi. Hotel Best Western Trybunalski jest położony w urokliwym centrum Piotrkowa Trybunalskiego, miasta, którego historia jest nierozłącznie związana z urzędującą w czasach I Rzeczypospolitej instytucją jaką był trybunał koronny. Dziś jest to jedno z największych miast środkowej Polski, a mimo wszystko zdaje się, że czas biegnie tam nieśpiesznie, a i ludzie są bardziej życzliwi, a niżeli w dużych aglomeracjach miejskich.

Do dyspozycji 55 pokoi

Bestwestern przygotował w Hotelu Trybunalskim do dyspozycji gości 55 pokoi, do których dotrą z położonego zaledwie 200 metrów dalej, dworca kolejowego. Hotel znajduje się tylko kilkaset metrów od spokojnej, gościnnej piotrkowskiej starówki i jest znakomitym miejscem, zarówno dla menadżera, który w sprawach biznesowych (do jego dyspozycji 3 supernowoczesne sale konferencyjne) przybył do Piotrkowa, jak i rodzin z dziećmi zwiedzających to spokojne miasto. Standard pokoi obejmuje telefon, telewizor, internet bezprzewodowy oraz łazienkę wyposażoną w suszarkę do włosów i kabinę prysznicową.

Hoteli w centrum

Co ważne dla hoteli znajdujących się w centrach miast, a co niestety nie zawsze znajduje się w pakiecie najdroższego nawet i najbardziej szacownego nawet hotelu na starówkach polskich miast, to fakt, iż należący do Bestwestern Hotel Trybunalski zapewnia swym gościom darmowe miejsca parkingowe. Uwaga, zrelaksować się można nie tylko w znakomitej hotelowej restauracji Karuzela Smaków i hotelowym barze, oferującym piwa regionalne i rzemieślnicze z całej Polski centralnej, lecz również w, ulokowanej w przyziemiu hotelowego budynku, kręgielni Avocado Bowling Club.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*